Vyskúšajte Magnesium Natural – pomocná ruka prírody

Čím to je, že si zakaždým uvedomíme, ako nám bolo dobre až vo chvíli, keď sa nám niečo stane? Odpoveď by sme mali hľadať v našom nastavení mysle alebo „kým všetko funguje, je to v pohode“. Takýto prístup poznáme určite všetci. Pokiaľ ho ale praktizujeme, poznáme pravdepodobne aj to, že sa nám po nejakej dobe vypomstí. A najhoršie na tom je fakt, že nad sebou začneme premýšľať, až keď sa telo ozve s problémom. Lenže potom už nám neostáva nič iné, ako prehĺtať nezmyselné prášky proti bolesti, len aby nám bolo rýchlo zase lepšie.


Pritom zdravý životný štýl nie je žiadna veda! Stačí počúvať svoje telo a dopriať mu kvalitnú výživu. Vo VitasLife poznáme z vlastnej skúsenosti, že je občas zložité skĺbiť denný zhon a starosti s vyváženou stravu, a preto produkujeme kvalitné výrobky, ktoré vám dokážu naozaj pomôcť. Chceme totiž byť jedným z dôvodov, prečo sa cítite dobre vo svojom tele.


Preto odporúčame začať kvalitným prírodným magnéziom, ktoré získavame extrakciou z morskej vody, kde je voda čistá a nekontaminované škodlivými látkami. Tabletka obsahuje nielen horčík, ale tiež 72 prospešných stopových prvkov.
A aké sú účinky? Menej kŕčov, svalového napätia a lepšia regenerácia svalov. To platí nielen pre pravidelne športujúcich ľudí, ale aj pre bežnú záťaž svalov. Dostatok horčíka ocenia aj ženy, ktoré trápia nepríjemné menštruačné kŕče, bolesti hlavy a migrény. Magnézium má totiž relaxačné účinky na nervový systém, a tiež priamo ovplyvňuje prah bolesti. S prírodným magnéziom budete teda odolnejší nielen proti bolesti. Pomôže vám tiež zmierniť astmu priaznivým pôsobením na hladké svalstvo či správnou reguláciou cukru v krvi.

Naši zákazníci si po užívaní magnézia pochvaľujú lepšiu celkovú kondíciu, permanentná bolesť svalov sa vytráca, prichádza pocit energickosti, elánu, kvalitnejší spánok a chuť vstávať. Tieto účinky môžu pozorovať vďaka vysokej kvalite a vstrebateľnosti nášho prírodného magnézia. Keby vám niekto ponúkol pocit zdravia a všetky tieto benefity za 24 centov denne, brali by ste ich? Hovorí sa, že si zdravie za peniaze nekúpite, ale teraz máte možnosť urobiť niečo dobré pre svoje telo, čím podáte zdraviu pomocnú ruku a vyjdete mu naproti.

Zdieľajte

Podobné články

#inzulin Potrebujem sladké. Potrebuje ho však aj moje telo?

Ak vám niekedy hlavou preletela myšlienka: “No čo, je to síce zlé pre telo, ale aspoň mi to pomôže na nervy”, získavate členstvo v klube úplne normálnych ľudí . Niečo také totiž už pri sladkom napadlo…

Zobraziť viac
#biohacking Metóda grounding: Spojte sa s vlastným telom

Grounding alebo earthing. Dva názvy, jedna metóda. Do slovenčiny sa prekladá ako uzemňovanie a v poslednej dobe je vyzdvihovaná ako metóda, vďaka ktorej sa dokážeme spojiť so svojim telom. O čo vlastne ide? Už od počiatku…

Zobraziť viac
#spiritualita Šišinka ako liek na dlhovekosť? Aké tajomstvo “tretie oko” ukrýva?

Ako už samotný názov napovedá, šišinka, čiže epifýza pripomína malú šišku, ktorá sa nachádza v medzimozgu a plní jednu z najdôležitejších funkcií organizmu. Tento malý orgán sa tiež nazýva “tretie oko” a je zahalený tajomstvom. Je…

Zobraziť viac
0