Časté otázky

Magnesium

V čom sa líši VitasLife od bežných doplnkov stravy?

Ponúkame prémiovú kvalitu bez pridaných aditív. Magnézium Vitaslife má až 80% vstrebateľnosť do organizmu, čo je viac ako raz toľko, než je tomu u bežných produktov. Produkt je navyše 100% vegánsky (bez želatíny) a má certifikát kvality.

Prečo používate v balení kapsule a nie tablety?

K tomu, aby vznikla klasická tableta, je potrebné použiť látky, ktoré ju spojí. VitasLife sa zameriava na čisté zloženie, maximálne množstvo horčíka a formu, ktorá bude vhodná pre všetkých.

Ako často a dlho doplnok užívať?

Zdravá hladina horčíka by mala byť v tele človeka prítomná stále. Jej vhodné používanie by preto malo na dennej báze. U magnézia VitasLife stačí užívať 1 kapsulu denne s dostatočnou pohárom vody na zapitie.

Príjem horčíka môžete zvýšiť alebo znížiť v závislosti na vašej aktivite a pocitu.

Pomáha horčík pri únave? Aké sú ďalšie dôvody, prečo magnézium užívať?

Áno, horčík pomáha pri únave a to hlavne z toho dôvodu, že sa stará o zdravý chod nervovej sústavy. Napomáha odbúravať stres, zabraňuje svalovým kŕčom, podporuje trávenie, udržiava pevné kosti, zdravé zuby a nechty. Zlepšuje homeostázu, udržuje hladinu vápnika pod kontrolou a znižuje riziko cukrovky.

Prečo si vybrať magnézium VitasLife?

Magnézium VitasLife má až 80% vstrebateľnosť, zaručuje prémiovú kvalitu a nespôsobuje vedľajšie zažívacie ťažkosti. Ako jeden z mála je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov. Ide o čistú formu horčíka bez pridaných farbív, ochucovadiel a stabilizátorov.

0