Prečo nakupovať na VitasLife.sk?

Používame čisté suroviny – suroviny, ktoré používame v našich doplnkoch sú niekoľkokrát testované a neobsahujú v zložení takmer žiadne aditíva.

Toľko koľko telo potrebuje – v našich doplnkoch nájdete dávku, ktorú telo potrebuje a na produktoch nešetríme. Pokiaľ by sme to mali prirovnať tak u nás si kúpite šunku s 99% obsahom mäsa a nie zmes rôznych ingrediencií.

Prírodne zloženie – veríme že príroda nám už dávno poskytla to čo v skutočnosti potrebujeme a už je len na našej šikovnosti spracovania zachovať jej energiu v produktoch. Takmer všetky naše produkty sú 100% prírodne.

Zamerané na účinok – dnešná doba vyžaduje doplnenie živín o ktoré pôda prišla rýchlym pestovaním. Tieto základne živiny nájdete v našom portfóliu, sami ich užívame a pri ich nedostatku rýchlo pocítite účinok našich produktov.

Výhody pre zákazníkov

Snažíme sa ceny držať v čo najlepšom pomere, aby sme dokázali vyvíjať stále nové produkty a držať kvalitu. Pre stálych zákazníkov, ktorý si vytvoria účet ponúkame nad hodnotu objednávok 99 EUR stálu zľavu 10%, dopravu zadarmo, kupón za napísanú recenziu a pri kúpe väčšieho množstva produktu sa v košíku automaticky vypočítava výhodnejšia cena až do zľavy 20%.

0