O nás

VitasLife je značka, ktorá sa sústredí výhradne na výrobu prémiových a esenciálnych doplnkov stravy. Značka VitasLife vznikla s cieľom ukázať užívateľom, aký veľký rozdiel dokáže urobiť správne dodanie látok telu.


Vo všetkých produktoch VitasLife je zahrnutá niekoľkoročná skúsenosť a maximálne sústredenie na každý vyrobený produkt.


Aby sme sa dokázali popasovať s výzvami tohto sveta alebo si jednoducho užívať život naplno, musí naše telo fungovať minimálne na svojej prirodzenej úrovni. Väčšina z nás funguje pod touto úrovňou hlavne z dôvodu nedostatku živín. Až keď telu dodáme správne živiny, spoznáme vyššiu úroveň a snažíme sa, aby sme na tejto úrovni fungovali čo najviac.


V inom prípade fungujeme na konštantnej úrovni, ktorá sa veľmi nemení, a teda máme pocit, že nám vyhovuje, a nepotrebujeme sa cítiť lepšie.


Aby sme dosiahli vyššiu úroveň, musíme telu dať to, čo potrebuje. Tým sú základné látky, vďaka ktorým prebiehajú v tele základné procesy.


Pre porovnanie – je to, ako keby sme do auta naliali prepálený olej namiesto kvalitného benzínu. Nezvolíme si teda najlacnejšiu formu magnézia (magnézium má v tele na starosti približne až 300 procesov), ale doprajeme telu to najprirodzenejšie magnézium z oceánu (užitím produktu Magnesia Natural). Predchádzajúce prirovnanie k autu ale nebolo najpresnejšie. Naše telo je totiž veľkým biodynamickým komplexom a potrebuje takýchto esenciálnych látok oveľa viac.


Víziou VitasLife je tieto látky vám poskytnúť – väčšinu z nich nájdete už v našom e-shope a ďalšie pomaly pribúdajú. Pomaly z toho dôvodu, že neplníme e-shop zbytočnými produktmi, ale sústredíme sa na to podstatné. Nechceme, aby ste potrebovali 100 produktov, ale aby ste si dopriali len to, čo vaše telo naozaj potrebuje pre každodenný prirodzený výkon. Značka VitasLife nikoho neškatuľkuje a produkty sú vhodné pre každého, či už ste nadšencom vegánskej stravy, milovníkom fitness, alebo napríklad podnikateľom. Tieto látky totiž potrebuje každý z nás, a preto vyrábame také doplnky, ktoré si môže dopriať každý.

2